kmDali.lt

Gamintojai

Lankomumas

    Lankomumo statistika

Produktų vartojimas, rezultatai

 

Dėmesio - įspėjimas!

Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos Vaistų kontrolės laboratorija Respublikinio mitybos centro prašymu nuodugniai ištyrė maisto papildo LiDa kapsulių sudėtį ir nustatė, kad šio preparato kapsulėje yra 23 mg sibutramino hidrochlorido monohidrato, nenurodyto ant šio papildo pakuotės.

Maisto papilduose vaistinių medžiagų neturi būti. Sibutramino hidrochlorido monohidrato veikliosios medžiagos yra Lietuvoje registruotame vaistiniame preparate REDUCTIL 10 ir 15 mg. Šis preparatas gydytojų skiriamas ir vartojamas tik gydytojui prižiūrint kaip pagalbinė priemonė reguliuojant svorį, jei įprastinės medžiagos nepakankamai veiksmingos svoriui mažinti.

Sibutramino paros dozė neturi viršyti 15 mg. Didesnės dozės gali sukelti sunkių nepageidaujamų reakcijų – kraujospūdžio padidėjimą, širdies veiklos sutrikimus, galvos skausmą, svaigimą, nerimą ir kt.

LiDa kapsulių sudėtyje esant nepageidautiną vaistinę medžiagą yra nustačiusi ir Vokietijos vaistų kontrolės laboratorija.

Gerti lieknėjimo preparatus, ar ne – nuspresite TIK patys, persiskaičius visą pateiktą informaciją. Mes neturime teisės rekomenduoti, patarti ar kritikuoti. Kiekvienas esame atsakingas TIK už save ir savo pasirinkimą!

Dietos efektyvumas - prieš ir po!

Keli pavyzdžiai kaip efektyviai veikia mūsų reklamuojami ir parduodami maisto papildai, dietos:

Įspėjimas - neveiksmingi padirbiniai!

Fotografijoje pavaizduota LiDa, senosios pakuotės folijos pavyzdžiai: Originalas (true product) ir Falsifikatas (Fake product)!

Svarbi informacija mūsų klientams – nepirkite ir nevartokite mūsų gaminio padirbinių kurių kapsulių sudėtyje randasi tamsios sudėties miltukai – jie neveiksmingi!! Pvz.:


PirmasPirmas

Krepšelis  

(tusčia)

Naujos prekės

Šiuo metu nėra prekių