kmDali.lt

Gamintojai

Lankomumas

    Lankomumo statistika

PULMOSINAS (PULMOSEEN)

Maisto papildas. “Pulmosinas” 60vnt.

Plačiau...


58,00 €


Kukuruzų aliejus.

Jo sudėtyje yra nesočiųjų riebiųjų rugšcių – svarbaus energijos šaltinio; tai labai svarbi kūno ląstelės apsauginio apvalkalo, arba membranos, sudėtinė dalis. Aliejus trukdo kauptis cholesterinui ant kraujagyslių sienelių, mažina trombų susidarymo tikimybę. Efektyviai valo tulžį.

 

Gysločiai mažina kosulio dirginima, šalina kvėpavimo takų spazmus, skystina gleives, skatina atsikosėjimą. Yra priešuždegiminė, skausmą malšinanti, liaukų išskyras skatinanti priemonė. Stimuliuoja žaizdų gijimo procesą. Mažina arterinį spaudimą. Vartojami sergant kvėpavimo takų uždegimais, kuriems budingos tąsios, negausios išskyros (lėtinis bronchitas), virškinamojo trakto ligomis (gastritas, opaligė, kolitas ir kt.)

 

Metioninas - vienas iš svarbiausių maistinių junginių, nesintezuojamas mūsų organizme, priklauso nepakeičiamų aminorūgšcių grupei. Dalyvauja susidarant nukleino rūgšciai - kolageno baltymų sudėtinei regeneruojamajai daliai. Lėtina senėjimą.

 

Vitaminas E, beta karotinas, mikroelementas selenas - antioksidantai, dezaktyvuoja laisvuosius radikalus, susidarančius mūsų organizme dėl cheminių reakcijų, kurias sukelia iš išorės (per ora su maistu) patenkančios ivairios nuodingosios medžiagos, taip pat ivairus spinduliavimai ir radiacinis fonas. Kaip tik šių antioksidantų kombinacija pajėgi neutralizuoti ivairias laisvųjų radikalų grupes ir sumažinti tikimybę susirgti širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis, atsirasti ivairiems uždegiminiams procesams, užkerta kelią ankstyvam nutukimui ir onkologinėms ligoms.

 

Negyvosios jūros bioorganinį mineralinį kompleksą sudaro natris, manganas, cinkas, magnis, kalis, siera, chloras ir daug kitų elementų. Veikia kaip ląstelių, pažeistu laisvųjų radikalų, membranų protektorius (atlieka ju gynybinę funkciją), taip pat kaip pažeistu nukleino strukturų korektorius. Vartojamas sergant ivairios kilmės plaučių ligomis, taip pat bronchinę astmą, kurios vystymuisi didelę reikšmę turi laisvieji radikalai; esant antrinės kilmės kvėpavimo sistemos nepakankamumui; stimuliuoja imuninę sistemą. Ypač rekomenduojamas žiema ir pereinamaisiais laikotarpiais.

 

* peršalimo ligos

* kraujagyslių ligos

* onkologija

* viršutinių kvėpavimo takų ligos

* kvėpavimo organų ligos

* hipertonija

* tromboflebitas

* stiprina imunitetą, atsparumą infekcijoms

* stiprina hormoų darinių veikimą

* periferinės kraujotakos pažeidimai, galvos smegenų aprupinimo krauju pažeidimai

* limfostazės

* kraujagyslių ir kapiliarų silpnumas, kapiliariniai tinkleliai ant veido odos

* vegetatyvinė kraujagyslių distoni

* širdies ir kraujagyslių ligos.

Kol kas nėra komentarų.

Tik registruoti klientai gali komentuoti.

Krepšelis  

(tusčia)

Naujos prekės

Šiuo metu nėra prekių