kmDali.lt

Gamintojai

Lankomumas

    Lankomumo statistika

JAMSINAS (YAMSEEN)

Maisto paildas "Jamsinas" 60 vnt.

Plačiau...


42,89 €


“Jamsinas”

Pasiflora - Pietų Afrikos augalas, tėvynėje žinomas kaip “geismų žiedas, raminantis sielą”. Pasižymi švelniu raminamuoju veikimu, šalina stresines busenas, priešmenstruacinį sindromą moterims, taip pat padeda lengviau išgyventi klimakterinį laikotarpį.

 

   Gudobelė - augalas, paplites Europoje, Šiaurės Afrikoje. Vartojamas širdies veiklai stiprinti ir reguliuoti, kraujo spaudimui mažinti. Vartojama esant nervinei įtampai, pervargimui, neurozėms, padidėjusiam dirglumui, senatvinei nemigai, galvos smegenų aterosklerozei, širdies neurozei,

išeminei širdies ligai. Plečia kraujagysles.

   Vartojama gydant širdies nepakankamumą, koronarini nepakankamumą, miokardo infarktą. Pasižymi antiaritminėmis, priešvirusinėmis savybėmis. Laukinės aguonos - Tolimųjų Rytų ir Centrinės Azijos augalai. Vartojamos kaip skausmą malšinanti priemonė. Žinoma, kad aguonų sudėtyje yra tokių stipriai veikiančių medžiagų kaip morfinas, kodeinas ir pan., prie kurių žmogus ilgainiui pripranta. Pastaruju metu išsamiais tyrimais nustatyta dar viena aguonų rūšis - Paver Rhoeas, kuriose nėra narkotinio poveikio medžiagų, bet yra medžiagų, veikiančių raminamai be šalutinio poveikio. Būtent šita aguonų rūšis naudojama “Jamsine”. Aguonos vartojamos vaikų ir suaugusiųjų nemigai gydyti, kaip raminamoji priemonė jos pasižymi sedatyviniu veikimu, šalina nervingumą ir nerimą, pavojaus jausmą ir padidėjusi susijaudinimą, padeda atgauti jėgas miego metu. Vartojamos kaip kosulį ir gerklės perštėjimą lengvinanti priemonė. Pasižymi kraujavima stabdančiu veikimu ir vartojamos esant gausioms menstruacijoms. Liaudies medicinoje vartojamos menstruacijų ir pilvo skausmams mažinti.

  “Jamsinas” rekomenduojamas esant stresinėms busenoms, kurios provokuoja dirglumą, nemigą, depresijas; esant širdies ir kraujagyslių pakitimams (arterinė hipertonija, širdies raumens išemija). Švelnus, bet nuodugnus veikimas normalizuoja visą žmogaus nervų sistemą, šalina sąlygas susirgti širdies ligomis. Ypač tinka tiems, kurių darbas reikalauja didelio susikaupimo.

 

* normalizuoja miega, šalina baimes

* klimaksinis periodas

* priešmenstruacinis sindromas

* nerimas, depresijos, dirglumas

* streso busenos, nerviniai protrukiai, neurastenija

* širdies ir kraujagyslių sistemos ligos

* traukuliai vaikams

* skrandžio ir dvylikapirštės žarnos žaizdos

* didina potencija

* esant polinkiui i alkoholizmą, narkomaniją ir rūkymą

* laikantis dietų - stresui pašalinti

* nėšciųjų toksikozė

* gausios menstruacijos

* kaukolės vidaus spaudimas

* šlapimo nelaikymas

* nervingumas, epilepsija

* per didelis susijaudinimas

* hipertonija (mažina kraujo spaudimą)

* aterosklerozė

* galvos smegenų kraujagyslių spazmai.

Kol kas nėra komentarų.

Tik registruoti klientai gali komentuoti.

Krepšelis  

(tusčia)

Naujos prekės

Šiuo metu nėra prekių