kmDali.lt

Gamintojai

Lankomumas

    Lankomumo statistika

HIGIENINIAI LŪPŲ DAŽAI

Kosmetika. Lūpų dažai. 4 gr.

Plačiau...


21,44 €


   Visiems žinoma, kad lūpos nepaprastai jautrios ir todėl joms reikia ne tik grožio, bet ir priežiūros. Lūpų viršutinis odos sluoksnis be galo   plonas, prakaito liaukų čia nėra visai – lūpų drėgnumas palaikomas seilių pagalba. Riebalinių liaukų yra labai mažai, todėl lūpos visada sausos. Jei kiek jos tuoj išdžiūsta ir suskyla, ypač per šalcius ar karšcius. Lūpų oda turi labai nedideli kiekį pigmento, todėl ji praktiškai neapsaugota ir “pateikta” tiesiai klastingiems spinduliams.

  

   Firmos Dr.Nona lūpų dažai nėra tokie paprasti, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Klinikos “LENOM” mokslininkai jiems suteikė visiškai naujas unikalias savybes, panaudodami naujausius mokslo pasiekimus. Liūto dalį sudaro bioorganinis mineralinis kompleksas per odos sluoksnius pateikdamas mūsų organizmui pakankama kiekį bioantioksidantų, kurie naturalių būdų stimuliuoja imunine sistemą, padeda apsisaugoti nuo stresų, stiprina ląstelių savisauga nuo laisvųjų radikalų poveikio, o tuo pačiu nuo senėjimo ir piktybinių naujadaru atsiradimo organizme, ilgai išsaugo jaunystę, grožį ir sveikata.

Priešuždegiminės komponentės lūpų dažus leidžia naudoti ne tik lūpų priežiurai, apsaugai, imuninių jėgų atstatymui ir jų padidinimui, bet ir kaip baktericidinę priemonę nuo įvairių įdrėskimų, įpjovimų, mažų odos žaizdelių, nuo sutrenkimų nudegimų ir t.t. Lūpų dažai labai efektyvus nuo herpinių bėrimų, taip pat ir prie genitalijų herpio.

   

   Labai teigiamai veikia mūsų organizmo gleivinių apvalkalus. Tokiu atveju labai patogu naudoti bespalvį lūpų dažus, kuris puikiai tinka ir vyrams, ir vaikams. Turėdami švelnų kvapą, lūpų dažai sugražina naturalią lūpų spalvą, sutrikdyta naudojant paprastus, pigius lūpdažius. Lūpos įgauna prisotinta lygia spalva, sėkmingai išsaugo drėgmę ir ne išdžiūsta (net ir po dažų pašalinimo), todėl netrukinėja ir visada gražiai atrodo.

  

   DĖMĖSIO! Į lūpų dažą įdėtas bioorganinis mineralinis kompleksas, todėl jis yra trapus. Naudotis reikia itin atsargiai. Jį išstumti reikia vos keletą milimetrų, tepti atsargiai, nespausti.

   Kad dienos bėgyje nedažyti lūpų, atlikite paprasta procedūrą: kai užtepate lūpų dažus, lengvai sugerkite servetėle, papudruokite ir vėl užtepkite lūpų dažus. Galima ir kitaip: papudruoti, užtepti lūpų dažus, sugerti ir vėl užtepti lūpų dažus.

 

- bespalviu kas ryta – unikaliai tonizuoja

- stiprina imuninę sistemą,

- puslės, ikandimai vabzdžių ir kt.

- galvos skausmas (galima pagal Su Džok’o taškus)

- niežėjimai, nutrynimai, nudegimai, nuospaudos

- žaizdelės, idrėskimai, lūpų herpis, haimoritas

- vaikų peršalimo ligų profilaktika ( apie nosi “sparnelius”)

- klimaksas-karšcio antpludžiai (ant smakro ir po nosim)

- dantų skausmas (viduje ir išorėje ant veido)

- raukšleles apie akis, sanarių skausmai

- alkunių vidine zona-“džiaugsmo jūra”- stimuliuoja

- Su Džok’o taškai (delnai ir pėdos).

Kol kas nėra komentarų.

Tik registruoti klientai gali komentuoti.

Krepšelis  

(tusčia)

Naujos prekės

Šiuo metu nėra prekių