kmDali.lt

Gamintojai

Lankomumas

    Lankomumo statistika

BARISINAS (BARISEEN)

Maisto papildas vaikams. Barisinas 125 ml.

Plačiau...


35,74 €


Kompanijos „DR. NONA“ produktų linija vaikams papildyta nauju augaliniu sirupu, skirtu jūsų mažyliams. Jei Jus su nerimu laukiate to meto, kai jūsų vaikas turės eiti į darželį, nes žinote, kad tai padidins ligų pavojų. Jei bijote, kad greitai ateis ruduo, o kartu su juo jūsų vaikelio lauks sloga, kosulys ir peršalimo ligos. Žinokite, mes suradome išeiti ir tam sukurėme naują produktą – „Bariseen“.

 

Vaikams nuo 2 iki 6 metų profilaktiškai nuo peršalimo ligų reikia vartoti nuo pusės iki vieno arbatinio šaukštelio per dieną. Vaikams nuo 6 metų 1-2 arbatinius šaukštelius per dieną. Naujas „DR. NONA“ kompanijos vaikų linijos produktas „Bariseen“ iš karto palengvina kosulį (tiek „šlapią“, tiek

„sausą“), slogą ir nosies takų užgulimą.

   Esant slogai ir kvėpavimo takų infekcijai, organizmas naudojasi apsauginiu mechanizmu. Kosulys yra vienas iš pirmųjų kvėpavimo takų apsauginiu mechanizmu. Tai padeda plaučiams ir bronchams apsivalyti nuo išskyrų ir apsisaugoti nuo svetimkunių ikvėpimo į plaučius. Peršalimo ar kvėpavimo takų infekcijos pradžioje kvėpavimo takuose juntami nemalonus pojučiai, taip pat sausas kosulys. „Bariseen“ sirupo pagrindinis komponentas yra bioorganomineralinis kompleksas. Dėl savo unikalios sudėties jis yra puiki profilaktinė priemonė, padedanti vaiko organizmui prisitaikyti prie

kintančiu oro salygų ir stimuliuojanti jo imuninę sistemą.

 

• Vaistinės svilarožės šaknys – puiki gydomoji priemonė nuo kosulio, nuraminanti gerklę ir padedanti lengviau atsikosėti.

• Siauralapis gyslotis - puiki priemonė nuo kosulio, su kuria pasiekiami puikūs rezultatai gydant plaučių uždegimą ir bronchų ligas.

• Paprastasis saldymedis – apsaugo ir maitina gleivinę.

• Vaistinis čiobrelis ir siauralapis gyslotis – stiprina ir padeda apsivalyti kvėpavimo takams.

Vartojant „Bariseen“ sirupą jūsų vaiko sveikata bus puiki ištisus metus!

Kol kas nėra komentarų.

Tik registruoti klientai gali komentuoti.

Krepšelis  

(tusčia)

Naujos prekės

Šiuo metu nėra prekių